Громадська ініціатива для українських фільммейкерів у Греції

Проєкт «Ukrainian Filmmakers in Greece», за підтримки Посольства України в Греції, у партнерстві з грецьким представництвом платформи «Crew United» та «Artichoke Production» створює ком’юніті для професіоналів кіноіндустрії. Ми хочемо всіма доступними нам засобами допомогти та надати підтримку українським фільммейкерам, які наразі перебувають у Греції.

Ми впевнені

Наше життя кардинально змінилося. Але ми не можемо чекати, коли все знову стане так, як було раніше. Треба жити тут і зараз, де б ми не перебували, куди б не закинула нас війна.

Об’єднавшись, разом, легше долати складнощі та починати творити нове.

Ми знаємо про це, ми розуміємо це і тому будемо працювати. Мистецтво буде жити! Все буде Україна!

Приєднатися

Партнери

Як приєднатися:

Хочете стати частиною нашої спільноти в Греції, отримати допомогу у розвитку професійних навичок, поспілкуватися з міжнародними колегами? Виконайте ці прості кроки:

Нам важливо розуміти, що ви налаштовані серйозно і готові працювати разом з нами і міжнародними партнерами, тому уважно відповідайте на питання.

Ми розглянемо вашу заявку і додамо у закриту групу, де ви зможете швидко отримувати інформацію і спілкуватися з однодумцями.

Один з наших міжнародних партнерів – платформа для фільммейкерів і акторів Crew United, яка допомагає розвиватися, знаходити роботу і взаємодіяти сотням професіоналів. 

Про нас пишуть

Filmmakers for Ukraine

Дякуємо за згадку наших проєктів платформі Filmmakers for Ukraine – ініціативі Crew United. Далі детальніше.

Детальніше