Одного дня під стінами Посольства грала тендітна скрипалька. Коли її запитали, чому саме тут, вона сказала, що таким чином хоче привернути увагу перехожих до війни, яку росія розв’язала проти України.
У Joanna Gaitani немає родичів чи знайомих в Україні, просто вона не може продовжувати спокійно жити, коли в Україну прийшла біда. З тих пір почалася історія неймовірної дружби між грецькою скрипалькою Joanna Gaitani та Посольством України в Грецькій Республіці.
За цей час Joanna Gaitani стала активним учасником всіх заходів за участі Посольства та українців в Афінах. Сама Joanna Gaitani вже організувала два концерти, збір пожертвувань від яких вона передає для підтримки України. Перший концерт відбувся в концертному залі Deutsche Schule Athen за підтримки Посла Німеччини в Афінах Ernst Reichel.
![](https://ukrainian-house.org/wp-content/uploads/2022/07/293387704_3183095961902931_7493956159521678992_n-1-768x1024.jpg)
![](https://ukrainian-house.org/wp-content/uploads/2022/07/293446460_3183096538569540_3497501264150884809_n-1.jpg)
![](https://ukrainian-house.org/wp-content/uploads/2022/07/293347809_3183096645236196_1701904198186687527_n-1.jpg)
Сьогодні в колі вірних друзів України – з послами Польщі, Латвії, Литви та Естонії, представником посольства Румунії, а також заступником міністра культури Nicholas Yatromanolakis – ми дякуємо Institut français de Grèce – Γαλλικό Ινστιτούτο Ελλάδος та його директору Patrick Comoy за гостинність, а Joanna Gaitani, Elena Fedko та Lena Sourmeli за незабутній вечір!
![](https://ukrainian-house.org/wp-content/uploads/2022/07/293378146_3183097038569490_9005531272986554542_n-1024x768.jpg)
Наш Центр на чолі з Іриною та Олександром Бортник з радістю взяли участь в організації концерту.